Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra

Belangrijkste voorzieningen

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Locatie

    1-slaapkamer Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra appartement ligt in de La Boquilla wijk, op 7 minuten wandelen van Kitesurf Colombia en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Dit appartement van 22 m² biedt een bubbelbad en een sauna en ligt op een klein stukje lopen van het Convento de la Popa.

    Het 2-badkamer appartement is gelegen binnen 6 km afstand van het Convento La Popa. Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra appartementen liggen op korte rijafstand van 15 minuten van de Vestingstad Cartagena.

    In dit appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra appartement is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. Deze accommodatie ligt op 15 minuten rijden van Rafael Nunez luchthaven. Bovendien biedt de accommodatie gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert. Extra voorzieningen omvatten een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer96098

    Kameropties bij Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra

    In dit appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Buitenkant foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Keuken foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Voorzieningen foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Keuken foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Kamer foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Kamer foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Gymzaal foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra In de buurt foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Voorzieningen foto Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra Natuur foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra appartement?
      De grootte van Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra appartement is 22 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cartagena- Apto Con Acceso Y Vista Al Mar Morros Ultra